zamknij Serwis używa plików cookies w celu identyfikacji i konfiguracji użytkownika, sesji, statystyk.


materiały budowlane | okna | Ryki | Dęblin | Kozienice

O firmie

F.H.U. „AnMar” istnieje na rynku już od 2002 roku. Znajdą nas Państwo w naszym punkcie usługowym, w Dęblinie. Specjalizujemy się w doradztwie, montażu i serwisie stolarki otworowej (drzwi, okien itp.). U nas zakupią Państwo sprawdzone produkty różnych marek w niezwykle atrakcyjnych cenach. Nasze propozycje dostosujemy do Państwa oczekiwań i możliwości finansowych, dobierając najlepszy asortyment na każdą kieszeń.

Naszym klientom z okolic Puław, Dęblina i Kozienic oferujemy fachowe doradztwo, kompleksowy pomiar, jak również montaż drzwi, okien i kominków poprzez wyspecjalizowane ekipy. Nasi wykwalifikowani pracownicy chętnie odpowiedzą Państwu na wszystkie zadane pytania oraz doradzą odpowiednie produkty.

Z biegiem czasu nasza oferta powiększyła się i nieustannie się rozrasta. W chwili obecnej oferujemy Państwu bardzo duży asortyment materiałów budowlanych od dachów i tynków począwszy, po okna i drzwi, a na kompleksowym wykończeniu budynku mieszkalnego kończąc. Wszystkie produkty od wypróbowanych producentów z całego kraju.

Dzięki stosowaniu materiałów od renomowanych i sprawdzonych dostawców, możemy zapewnić naszym Klientom gwarancję jakości i bezpieczeństwa wyrobów, które spełniają wszelkie wymagane normy i aprobaty techniczne. Dla nas liczy się przede wszystkim Klient i jego bezpieczeństwo - zrobimy wszystko żeby go usatysfakcjonować.

Działamy głównie na terenie woj. lubelskiego oraz mazowieckiego. Zapraszamy Klientów z Ryk, Puław, ale również tych z Kozienic, Dęblina oraz innych okolicznych miejscowości. Towar dostarczamy bezpośrednio od producenta lub własnym transportem we wskazane miejsce. Szczegóły do uzgodnienia na miejscu lub telefonicznie.

Serdecznie zapraszamy.